HV731JRTTD1213F
MFR.Part #
HV731JRTTD1213F
JLCPCB Part #
C6576234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS