RN73H2BTTD6342A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD6342A10
JLCPCB Part #
C4031696
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS