RN73H2BTTD6341D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD6341D100
JLCPCB Part #
C2544697
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS