RN73H2ETTD6341D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD6341D100
JLCPCB Part #
C4359770
Description
250mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS