RN73H2BTTD6041B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6041B25
JLCPCB Part #
C4026955
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS