RN731JTTD6901C10
MFR.Part #
RN731JTTD6901C10
JLCPCB Part #
C4183728
Description
-55℃~+155℃ 6.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS