RN73H2BTTD5902F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD5902F25
JLCPCB Part #
C2544509
Description
250mW 59kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS