RN73H2BTTD6902F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6902F25
JLCPCB Part #
C4205680
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS