RN73H2BTTD5901F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD5901F100
JLCPCB Part #
C4313715
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS