RN73H2BTTD58R3B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD58R3B10
JLCPCB Part #
C2573615
Package
1206
Description
250mW 58.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS