RN73H2BTTD5762D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD5762D100
JLCPCB Part #
C2543578
Description
250mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS