RN73H2BTTD56R9A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD56R9A25
JLCPCB Part #
C4163252
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.9Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS