RN73H1JTTD6420F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6420F100
JLCPCB Part #
C4320246
Description
-55℃~+155℃ 100mW 642Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS