RN73H2BTTD5691C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD5691C10
JLCPCB Part #
C4229445
Description
250mW 5.69kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS