RN73H2BTTD5690B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD5690B25
JLCPCB Part #
C2556922
Description
-55℃~+155℃ 250mW 569Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS