RN73H2BTTD54R9C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD54R9C50
JLCPCB Part #
C3964153
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS