RN73R2ETTD2841F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2841F25
JLCPCB Part #
C2603949
Description
-55℃~+155℃ 2.84kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS