RN73H2BTTD5492A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD5492A05
JLCPCB Part #
C4117302
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS