RN73H2ETTD33R2C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD33R2C50
JLCPCB Part #
C3940658
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS