RN73H1JTTD1000F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1000F50
JLCPCB Part #
C4324410
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS