RN73H2BTTD5421B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5421B50
JLCPCB Part #
C2560382
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS