RN732BTTD8252F25
MFR.Part #
RN732BTTD8252F25
JLCPCB Part #
C4292082
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS