RN732BTTD3832A05
MFR.Part #
RN732BTTD3832A05
JLCPCB Part #
C4061894
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS