RN73H2BTTD51R7C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD51R7C10
JLCPCB Part #
C2574431
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS