RN73H2BTTD5111C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5111C50
JLCPCB Part #
C2557668
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS