SG73P1JRTTD914G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD914G
JLCPCB Part #
C6482516
Description
-55℃~+155℃ 333mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS