RN73H2BTTD4701B05
MFR.Part #
RN73H2BTTD4701B05
JLCPCB Part #
C4303334
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS