SG73S1JRTTD1653F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1653F
JLCPCB Part #
C6221557
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS