RN73H2BTTD45R3B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD45R3B25
JLCPCB Part #
C2559726
Description
250mW 45.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS