RN73H2BTTD4530B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4530B25
JLCPCB Part #
C2556248
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS