RN73H2BTTD4530A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD4530A05
JLCPCB Part #
C3925570
Description
250mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS