ERJ-UP8J110V
MFR.Part #
ERJ-UP8J110V
JLCPCB Part #
C2115511
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS