RN73H2BTTD4483C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD4483C10
JLCPCB Part #
C2570582
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 448kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS