CR0834R0F
MFR.Part #
CR0834R0F
JLCPCB Part #
C3968111
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS