RN73H2BTTD4322B05
MFR.Part #
RN73H2BTTD4322B05
JLCPCB Part #
C4156417
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS