RN73H2BTTD4270F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4270F10
JLCPCB Part #
C2559121
Description
250mW 427Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS