RN73H2BTTD4170C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4170C25
JLCPCB Part #
C4343005
Description
-55℃~+155℃ 250mW 417Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS