RN732BTTD49R9F50
MFR.Part #
RN732BTTD49R9F50
JLCPCB Part #
C4249926
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS