RN73H2BTTD3922F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD3922F100
JLCPCB Part #
C2546866
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS