SG73P1JRTTD1211F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1211F
JLCPCB Part #
C6294777
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS