RN73H2BTTD3741A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3741A10
JLCPCB Part #
C4288753
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS