RN73H2BTTD3610A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3610A10
JLCPCB Part #
C4021454
Description
-55℃~+155℃ 250mW 361Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS