RN732ATTD3281D50
MFR.Part #
RN732ATTD3281D50
JLCPCB Part #
C4328365
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.28kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS