RK73H1HTTC6801F
MFR.Part #
RK73H1HTTC6801F
JLCPCB Part #
C173325
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS