RN73H2ETTD6812A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6812A10
JLCPCB Part #
C4044011
Description
250mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS