RN73H2BTTD3163F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3163F50
JLCPCB Part #
C2541831
Description
250mW 316kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS