RN73H1JTTD7412C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7412C10
JLCPCB Part #
C4316278
Description
100mW 74.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS