RN73H2BTTD2982D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2982D100
JLCPCB Part #
C4012859
Description
250mW 29.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS