RN73H1JTTD1072C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1072C50
JLCPCB Part #
C4076688
Description
10.7kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS