RN73H2BTTD2740F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2740F10
JLCPCB Part #
C2559307
Description
250mW 274Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS